Jesteś tutaj

24 godziny

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 250

Zbuntowany anioł

0

Milagros bierze udział w kłótni Ivo i Federico. Angelica stara się wyjaśnić sytuację między swoim synem a wnukiem. Ivo i Milagros decydują się zostać przyjaciółmi. Pilar jest wściekła na zachowanie Ivo.  Milagros zastawia pułapkę na Ivo.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 249

Zbuntowany anioł

0

Mili dziękuje za pomoc Ivo. Rocky i Ramon kłócą się. Milagros zanosi prezent Ivo, czeka tam na nią niespodzianka.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 248

Zbuntowany anioł

0

Ivo zakłada się z Mili. Luisa organizuje dobroczynny turniej. Mili, ojciec Manuel, Luisa I Ivo docierają do finału. O tym, kto wygra zdecyduje Ivo.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 247

Zbuntowany anioł

0

Ivo jest zaskoczony, tym że Mili zna mężczyznę z którym rozmawiała przez telefon. Ripetti prosi Marthę o rękę. Pablo i Marina chrzczą swoje dziecko. Ivo i Milagros zostają jego rodzicami chrzestnymi. Po ceremonii Ivo składa Milgros pewną interesującą propozycję.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 246

Zbuntowany anioł

0

Mili odrzuca zaproszenie Ivo. Pilar powraca i całuje Ivo. Milagros spotyka się z młodym mężczyzną, z którym rozmawiała wcześniej przez telefon. Ivo nie wie, że Milagros odkryła prawdę. Pablo spotyka swojego syna.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 245

Zbuntowany anioł

0

Milagros prowokuje Ivo i zdaje sobie sprawę, że jest on naprawdę zazdrosny. Milagros, Gloria i siostra Chubby robią wszystko, by ocalić dom dzieci.

Ptaki do nieba Przypadki Cezarego P.  Ptaki do nieba
Przypadki Cezarego P. odc. 5, Ptaki do nieba

Ptaki do nieba

0

Cezary P. otrzymuje kolejną szansę powrotu na szczyt. Tym razem staje przed nim nieoczekiwana szansa - ma zostać twarzą kampanii pewnego leku. W trakcie kręcenia reklamy Cezary P. otrzymuje telefon od żony Pana Materaca z informacją, iż została wdową. Cezary P. postanawia nagle przerwać karierę i zostać utrzymankiem. Niestety, reklama leku pojawiła się już we wszystkich możliwych mediach, co mocno nadwyrężyło wizerunek Cezarego P…

Pan Materac Przypadki Cezarego P.  Pan Materac
Przypadki Cezarego P. odc. 4, Pan Materac

Pan Materac

3

Cezary P. nie ustaje w poszukiwaniu nowych ról, umożliwiających mu powrót na szczyt. Tym razem trafiła mu się prawdziwa perełka! Otrzymuje propozycję reklamowania materacy za naprawdę duże pieniądze. Właściciel firmy nie jest tym zachwycony ale Cezary P. ma poparcie u jego żony. Jedyne co musi zrobić to stawić się na czas i dobrze zaprezentować podczas spotkania ze swoja szefową, Panem Materacem i jego żoną.

Początek Przypadki Cezarego P.  Początek
Przypadki Cezarego P. odc. 1, Początek

Początek

4.714285

Cezary P. stracił milion złotych w klubie go-go. Jest w poważnych tarapatach. Komornik zajął jego mieszkanie i wszystkie oszczędności, a szefowa agencji aktorskiej nie chce mieć z nim nic wspólnego. Z opresji ratuje go agent - Łukasz, który oferuje mu swoje nieużywane, stare, brudne, praskie mieszkanie. Cezary P. poznaje tam piękna sąsiadkę i jej nieznośnego synka. W życiu aktora zaczyna się nowy etap.

Wśród Indian Przypadki Cezarego P.  Wśród Indian
Przypadki Cezarego P. odc. 2, Wśród Indian

Wśród Indian

3.5

Znana reżyserka szuka obsady do swojego nowego filmu. To szansa dla Cezarego P., aby wrócić na szczyt. Reżyserka nie chce jednak, by zagrał w jej filmie. Cezary P. zrobi wszystko co w swojej mocy, by stało się inaczej. Spróbują mu w tym pomóc nowo poznani sąsiedzi – miejscowe pijaczki o złotych sercach.