Jesteś tutaj

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 14

Dyżur

5

W czternastym odcinku serialu dokumentalnego "Dyżur" na oddział ratunkowy trafia ranna, pijana niania oraz mężczyzna - ofiara wypadku samochodowego. Pacjent nie ma żadnych złamań, mimo że siła uderzenia wyrzuciła go z samochodu, doznał natomiast silnych urazów głowy. Czy pacjent przeżyje? Lekarze zajmą się też mężczyzną z bezpośrednim zagrożeniem życia. Czy reanimacja sprawi, że jego serce jeszcze będzie bić?

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 11

Dyżur

5

W jedenastym odcinku serialu "Dyżur" pogotowie przywozi tajemniczego pacjenta. Twierdzi on, że się przewrócił, jednak jego obrażenia wskazują na ciężkie pobicie. Poznamy też 31-letniego Radosława, który nie chce zgodzić się na ratującą mu życie operację wycięcia śledziony.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 12

Dyżur

5

W dwunastym odcinku "Dyżuru" na oddział trafia nieprzytomny, pijany mężczyzna. Czy lekarze będą mogli mu pomóc? Pogotowie przywozi też pacjentkę po ciężkim zawale serca, pacjentka nie wyraża zgody na operację ze względów religijnych. Czy inne formy zabiegów medycznych mogą uratować jej życie?

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 13

Dyżur

5

W trzynastym odcinku serialu "Dyżur" na oddział trafia pani Maria, która ucierpiała w wypadku samochodowym. Po przeprowadzeniu badań okazuje się, że pacjentka ma pękniętą wątrobę i potrzebna będzie poważna operacja. Jej życie jest w niebezpieczeństwie...

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 15

Dyżur

5

W pętnastym odcinku serialu "Dyżur" zobaczymy jak niebezpieczna dla człowieka może okazać się stłuczona podczas zmywania szklanka. Na oddział trafi też zwijający się z bólu, bardzo agresywny mężczyzna. Wezwana na pomoc zostanie policja... Co takiego dolega temu pacjentowi?

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 18

Dyżur

5

W osiemnastym odcinku "Dyżuru" pogotowie przywozi na oddział kobietę z podejrzeniem krwiaka mózgu. Jest ona w bardzo ciężkim stanie. Czy walka o jej życie zakończy się sukcesem? Na oddział trafia też krawiec, który wbił sobie nóż w udo oraz młody mężczyzna z migotaniem przedsionków serca. Czy kardiowersja elektryczna czyli umiarowienie za pomocą strzału dawką prądu sprawi, że jego serce znów będzie biło równym rytmem.

Dyżur odc. 8

Dyżur

5

Jakie są dalsze losy pacjenta z niemal siedmioma promilami alkoholu we krwi? Czy reanimacja pana Jerzego, którego serce nagle przestało bić, uratuje mu życie? W ósmym odcinku serialu "Dyżur" zobaczymy też jak lekarze pomagają ulżyć w cierpieniu brutalnie pobitemu i wyrzuconemu z pociągu mężczyźnie.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 9

Dyżur

5

W dziewiątym odcinku "Dyżuru" dowiemy się czy mężczyzna potrącony przez pociąg przeżyje. Zobaczymy też m.in. akcję lekarzy niosących ulgę w cierpieniu poparzonemu kierowcy tira oraz panu Mirkowi, który spadł z wysokości ośmiu metrów. Dowiemy się też jak agresywny w stosunku do lekarzy i innych pracowników szpitala może być pacjent pod wpływem alkoholu.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 10

Dyżur

5

Czy uda się uratować kobietę, która trafiła na oddział po ciężkim wypadku samochodowym? Czy mężczyźnie z połamanymi kończynami po upadku z wysokości uda się wrócić do pełni sił? W dziesiątym odcinku "Dyżuru" zobaczymy też m.in. akcję ratowania życia mężczyzny ugodzonego nożem.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 36

Dyżur

5

"Dyżur" odc. 36. Kulisy pracy oddziału ratunkowego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie pokażą jak niebezpieczne może okazać się nieuważne obchodzenie się ze szlifierką. Poznamy również mężczyznę, któremu kask najprawdopodobniej uratował życie. Pogotowie przywiezie też m.in. nieprzytomnego pacjenta, który został pobity i spadł ze schodów. Czy czaszka mężczyzny uległa poważnemu uszkodzeniu?

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 37

Dyżur

0

"Dyżur" odc. 37. Na oddział trafia pacjentka w bardzo ciężkim stanie, kobieta cierpi na schizofrenię i zażyła zbyt duże dawki leków. Zobaczymy też jak pomysłowe w wymyślaniu zabaw mogą być dzieci i jakie mogą być tego przykre skutki.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 38

Dyżur

3.666665

"Dyżur", odc.38. Na oddział trafia agresywny niedoszły samobójca, potrzebna jest interwencja policji. Lekarze muszą również opatrzyć ranę szarpaną na czole nastolatka, który odpalał petardy. Zobacz jak tragicznie mogą skończyć się tego typu zabawy. Pogotowie przywozi też pacjenta, który spadł z trzeciego piętra, mężczyzna nie może mówić i bardzo cierpi.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 39

Dyżur

0

"Dyżur" odc. 39. Pogotowie przywozi pacjenta o nieznanych personaliach, doznał on nagłego zatrzymania krążenia, jest nieprzytomny. Czy uda się przywrócić mu funkcje życiowe? Pomocy wymaga też kobieta z podejrzeniem pęknięcia tętniaka. Czy przeżyje? Zobacz jak lekarze przeprowadzają tomografię i analizują jej wyniki.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 5

Dyżur

5

W piątym odcinku serialu "Dyżur" dowiemy się jak tragiczne w skutkach może być wykonywanie zwykłych prac domowych. Zobaczymy też m.in. walkę o życie pacjentki, która trafiła na oddział z ostrym zawałem serca oraz poznamy pana Zbigniewa, który po powrocie z USA dostał tajemniczego krwawienia z żołądka.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 6

Dyżur

5

W szóstym odcinku serialu "Dyżur" poznamy dalsze losy 8-letniego Wiktora, ofiary wypadku drogowego. Przyjrzymy sie też sprawnej współpracy lekarzy różnych specjalności ratujących życie dziewczyny po próbie samobójczej oraz zdrowie młodego motocyklisty.

Dyżur odc. 7

Dyżur

5

Czy dekarz z trzema promilami alkoholu we krwi, który spadł z wysokości, odzyska pełnię zdrowia? Czy mężczyzna z prawie siedmioma promilami we krwi, który wedle standardów amerykańskich powinien już być martwy, przeżyje? Czy lekarzom uda się uratować 50-latka, który po bankructwie firmy podciął sobie żyły? Przekonajcie się oglądając siódmy odcinek "Dyżuru".

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 31

Dyżur

0

Serial dokumentalny "Dyżur" ukazuje kulisy pracy oddziału ratunkowego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Do szpitala przywieziony zostaje pacjent z zakażeniem stopy. Jest to tzw. stopa cukrzycowa. Zobacz czym może grozić zwlekanie chorego ze zgłoszeniem się do lekarza. Tymczasem pogotowie przywozi kobietę, która wpadła pod autobus oraz inną ofiarę wypadku komunikacyjnego - panią Janinę, która wypadła z tramwaju.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 32

Dyżur

5

"Dyżur", odc.32. Lekarze mają pełne ręce roboty. Na oddział trafia mężczyzna z wypadku z wielokrotnymi złamaniami nogi. Pomocy medycznej potrzebuje też pogryziona przez psa kobieta w zaawansowanej ciąży. Tymczasem pogotowie przywozi pacjentkę w bardzo ciężkim stanie, jest nieprzytomna... Czy lekarze zdołają ją uratować?

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 33

Dyżur

0

"Dyżur" odc.33 ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Pomocy medycznej będzie wymagała pacjentka z wielonarządowym urazem, ofiara wypadku samochodowego. Czy potwierdzą się obawy lekarzy, że ma ona w głowie krwiak? Zobaczymy również jak wygląda badanie tomografem oraz jak tragiczny w skutkach może być dla starszej osoby zwykły upadek.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 25

Dyżur

5

W dwudziestym piątym odcinku "Dyżuru" na oddział trafia nieprzytomny mężczyzna z silnym krwawieniem do jamy brzusznej. Czy winne są żylaki przełyku, czy może wrzody żołądka lub dwunastnicy? Zespół pogotowia przywozi też ofiarę wypadku samochodowego oraz mężczyznę, któremu piła rozerwała pół twarzy. Czy lekarzom uda się im pomóc?

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 35

Dyżur

5

W 35-tym odcinku serialu dokumentalnego "Dyżur" pogotowie przywozi ciężko rannego rowerzystę z wypadku komunikacyjnego. Wstępne badanie tomograficzne głowy i kręgosłupa wskazuje pewne nieprawidłowości... Jak poważne się one okażą? Tymaczasem do szpitala Dzieciątka Jezus trafia ranny motocyklista.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 26

Dyżur

0

W dwudziestym szóstym odcinku serialu dokumentalnego "Dyżur" do szpitala trafia pan Jan z migotaniem przedsionków serca, który niestety wbrew zaleceniom lekarzy spożywał alkohol. Tymczasem za kotarą ratowane jest życie innej osoby z promilami we krwi. Zobacz jak niebezpieczne dla zdrowia może być nadużywanie alkoholu. Na oddział przyjeżdża też ofiara wypadku samochodowego, która dzień wcześniej nie zgodziła się na hospitalizację.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 42

Dyżur

5

"Dyżur" odc. 42. Pogotowie przywozi nieprzytomną trzylatkę z rakiem mózgu, dziecko zostaje poddane tomografii mózgu. Nawet doświadczonym lekarzom trudno jest zapanować nad emocjami, patrzenie jak cierpi dziecko zawsze jest bardzo trudne. Zobaczymy też jak załoga pogotowia ratunkowego udziela na ulicy pomocy dwóm ofiarom potrącenia przez samochód.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 40

Dyżur

0

"Dyżur" odc. 40. Pogotowie przywozi młodego mężczyznę, który runął z wysokości 12 metrów. Czy lekarze zdążą ocalić jego życie? Na oddział trafia też mężczyzna, któremu w palcu utkwiła śruba. Lekarz będzie musiał wykazać się nie lada zdolnościami manualnymi, aby ją wyciągnąć. Zobaczymy też jak dokładnie wygląda badanie USG jamy brzusznej.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 27

Dyżur

5

W dwudziestym siódmym odcinku serialu "Dyżur" na oddział trafia pacjentka z zawałem serca. Czy lekarzowi uda się zlokalizować zatkaną tętnicę wieńcową? Pogotowie przywozi też ofiarę wypadku samochodowego, mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpeczeństwa, zatem jego obrażenia są bardzo ciężkie. Zobacz czym grozi nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 28

Dyżur

5

Praca na oddziale ratunkowym jest stresująca, a lekarze rzadko mają chwilę wytchnienia. W dwudziestym ósmym odcinku serialu dokumentalnego "Dyżur" trafia do nich pacjent, który szyciu rany głowy poddaje się ze śpiewem na ustach. Lekarze muszą też ratować zdrowie mężczyzny z podejrzeniem krwawienia śródczaszkowego, pacjent nie chce współpracować więc podane mu zostają leki uspokajające.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 29

Dyżur

5

Program ukazuje kulisy pracy oddziału ratunkowego Szpitala Bielańskiego oraz, od tego odcinka, Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. W dwudziestym dziewiątym odcinku serialu dokumentalnego "Dyżur" widzimy w jaki sposób lekarze niosą ulgę cierpiącemu pacjentowi, ofierze wypadku samochodowego. Przyjrzymy się też m.in. jak udzielana jest pomoc osobie, która połknęła dużą dawkę środków uspokajających oraz niedoszłej samobójczyni.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 30

Dyżur

5

"Dyżur" odcinek 30, ukazuje kulisy pracy oddziału ratunkowego Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie. Na oddziale pojawia się kobieta z rozległą raną, której nabawiła się wsiadając do metra. Czy będzie potrzebny przeszczep skóry? Do szpitala trafia też robotnik, który runął z rusztowania. Lekarze podejrzewają poważne urazy twarzoczaszki.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 23

Dyżur

5

W 23-im odcinku serialu "Dyżur" razem na oddział trafia młoda dziewczyna, której wargę poważnie uszkodził... kolczyk oraz ciężko ranny mężczyzna potrącony przez samochód. Lekarze muszą też udzielić pomocy pacjentowi, który będąc w Alpach przewrócił się tak niefortunnie, że narta wbiła mu się w brzuch.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 24

Dyżur

0

W dwudziestym czwartym odcinku serialu dokumentalnego "Dyżur" na oddział trafi nieprzytomna pani Luiza z ostrą niewydolnością krążenia, jej puls jest niemal niewyczuwalny. Zobacz jak wygląda ratowanie ludzkiego życia za pomocą zewnętrznego czasowego stymulatora serca. Pomocy będzie też potrzebowała m.in. kobieta skatowana przez męża drewnianym kołkiem.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 19

Dyżur

5

W dziewiętnastym odcinku "Dyżuru" pogotowie przywozi nieprzytomnego mężczyznę o nieznanych personaliach, ofiarę potrącenia przez samochód. Lekarz podejrzewa u niego wiele obrażeń wewnętrznych. Czy mężczyzna przeżyje? Tymczasem lotnicze pogotowie ratunkowe przywozi dekarza, który spadł z dużej wysokości. Zobacz skomplikowaną i bardzo sprawną akcję ratowania mu życia.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 20

Dyżur

5

W dwudziestym odcinku "Dyżuru" po raz kolejny zobaczymy jak wykonywanie codziennych czynności, może stać się przyczyną tragedii. Ponadto na oddział trafi kobieta z ranami ręki, których nabawiła się otwierając szklane drzwi, oraz pani Monika, która podobnych ran doznała przecinając kabel. Pogotowie przywiezie też kobietę w stanie krytycznym oraz ofiarę wybuchu petardy. Czy pacjent straci oko?

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 34

Dyżur

0

W 34-tym odcinku serialu dokumentalnego "Dyżur" zobaczymy jak udzielana jest pomoc dziecku rannemu w wypadku rowerowym oraz wijącemu się z bólu mężczyźnie z poparzonymi gałkami ocznymi. W ratowaniu wzroku pacjenta liczy się każda minuta... Tymczasem na oddział trafia nieprzytomny pacjent z ogromnym krwiakiem śródmózgowym oraz kobieta, która prawdopodobnie otruła się grzybami.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 16

Dyżur

5

W szesnastym odcinku serialu "Dyżur" na oddział trafia pani Kasia - ofiara gwałtu. Lekarz dyżurny jest mężczyzną, co jeszcze bardziej pogarsza stan psychiczny kobiety. Czy lekarzom uda się ją uspokoić i przeprowadzić wszystkie konieczne badania?

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 17

Dyżur

5

W siedemnastym odcinku "Dyżuru" zobaczymy jak niebezpieczne może okazać się wykonywanie zwykłych prac w ogrodzie. Do szpitala trafi również Ukrainiec, który uległ poważnemu wypadkowi w pracy. Dodatkowo na oddział niemal jednocześnie zostaną przywiezione dwie ofiary wypadku samochodowego, pacjent z zawałem serca oraz mężczyzna skatowany kijem baseballowym. Lekarze będą mieli więc pełne ręce roboty.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 41

Dyżur

0

"Dyżur" odc. 41. Pogotowie przywozi ciężko rannego pacjenta, mężczyzna spadł z dużej wysokości, stwierdzono ciężkie uszkodzenia klatki piersiowej. Tomografia komputerowa wskazuje na wolny płyn w jamie brzusznej oraz odmę jamy opłucnej. Zobacz walkę lekarzy o jego zdrowie. Na oddział trafia też poparzony egzotyczny kucharz i ofiara przemocy w rodzinie. Czy lekarzom uda się ją uspokoić i udzielić pomocy?

Dyżur odc. 21

Dyżur

5

W tym odcinku "Dyżuru" będzielmy mieli okazję dokładnie przyjrzeć się jak wygląda zabieg koronografii. Na oddział trafi też Ewa, niedoszła samobójczyni. Kobieta nie reaguje na bodźce zewnętrzne, jednak co jakis czas budzi się, woła kogoś o imieniu Andrzej i macha rękami. Personel medyczny będzie też musiał opatrzyć prostytutkę poranioną przez zazdrosnego męża.

Dyżur Dyżur Dyżur
Dyżur odc. 22

Dyżur

0

W tym odcinku serialu dokumentalnego "Dyżur" na oddział trafią dwie ofiary pobicia oraz młody człowiek zaatakowany nożem w lasku obok szpitala. Czy po tych nieprzyjemnych zdarzeniach zostaną im tylko blizny czy też ich zdrowie zostało trwale uszkodzone?