Jesteś tutaj

24 godziny

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 225

Zbuntowany anioł

0

Victoria przyłapuje Rocky’ego na gorącym uczynku. Anna jeszcze pogarsza sytuację. Ivo odkrywa prawdziwą tożsamość Fabrizia. Ivo całuje Milagros, ta jednak reaguje w niespodziewany sposób.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 224

Zbuntowany anioł

0

Milagros udaje się przeżyć wypadek. Pielęgniarka dzwoni do Daniela, który zabiera ją do zakonu. Milagros prosi ojca Manuela, by pomógł jej udawać, że straciła pamięć.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 223

Zbuntowany anioł

0

Milagros nabija się z Ivo, po tym jak jego drużyna przegrała mecz. Sama wraca do willi. W dyskotece odbywa się impreza na cześć Liny i Bobby’ego. Milagros idzie tam z Fabrizio. Fabrizio przy Ivo, wspomina imię Victorii. Mili, Lina i Gloria spędzają noc w klasztorze. Następnego dnia Ivo idzie po Mili. Wracają zderzają się z autobusem. Mili zostaje zabrana do szpitala, jest nieprzytomna, a jej serce przestaje bić.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 222

Zbuntowany anioł

0

Mili nie całuje Ivo, opuszcza przyjęcie. Victoria mówi mili, że chciała tylko jej pomóc. Ivo prosi ojca Manuela o pomoc. Angelica ma nowy plan, na to by Mili i Ivo byli znów razem. Mili jest zaskoczona spotkaniem ze swoim nowym nauczycielem.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 218

Zbuntowany anioł

0

Milagros jest zszokowana. Angelica jest dumna z wnuczki. Ojciec Manuel mówi Milagros, że musi walczyć o to co należy do niej. Ivo cieszy się z powrotu Milagros, jednak nie na długo.

Ptaki do nieba Przypadki Cezarego P.  Ptaki do nieba
Przypadki Cezarego P. odc. 5, Ptaki do nieba

Ptaki do nieba

0

Cezary P. otrzymuje kolejną szansę powrotu na szczyt. Tym razem staje przed nim nieoczekiwana szansa - ma zostać twarzą kampanii pewnego leku. W trakcie kręcenia reklamy Cezary P. otrzymuje telefon od żony Pana Materaca z informacją, iż została wdową. Cezary P. postanawia nagle przerwać karierę i zostać utrzymankiem. Niestety, reklama leku pojawiła się już we wszystkich możliwych mediach, co mocno nadwyrężyło wizerunek Cezarego P…

Pan Materac Przypadki Cezarego P.  Pan Materac
Przypadki Cezarego P. odc. 4, Pan Materac

Pan Materac

3

Cezary P. nie ustaje w poszukiwaniu nowych ról, umożliwiających mu powrót na szczyt. Tym razem trafiła mu się prawdziwa perełka! Otrzymuje propozycję reklamowania materacy za naprawdę duże pieniądze. Właściciel firmy nie jest tym zachwycony ale Cezary P. ma poparcie u jego żony. Jedyne co musi zrobić to stawić się na czas i dobrze zaprezentować podczas spotkania ze swoja szefową, Panem Materacem i jego żoną.

Początek Przypadki Cezarego P.  Początek
Przypadki Cezarego P. odc. 1, Początek

Początek

4.714285

Cezary P. stracił milion złotych w klubie go-go. Jest w poważnych tarapatach. Komornik zajął jego mieszkanie i wszystkie oszczędności, a szefowa agencji aktorskiej nie chce mieć z nim nic wspólnego. Z opresji ratuje go agent - Łukasz, który oferuje mu swoje nieużywane, stare, brudne, praskie mieszkanie. Cezary P. poznaje tam piękna sąsiadkę i jej nieznośnego synka. W życiu aktora zaczyna się nowy etap.

Wśród Indian Przypadki Cezarego P.  Wśród Indian
Przypadki Cezarego P. odc. 2, Wśród Indian

Wśród Indian

3.5

Znana reżyserka szuka obsady do swojego nowego filmu. To szansa dla Cezarego P., aby wrócić na szczyt. Reżyserka nie chce jednak, by zagrał w jej filmie. Cezary P. zrobi wszystko co w swojej mocy, by stało się inaczej. Spróbują mu w tym pomóc nowo poznani sąsiedzi – miejscowe pijaczki o złotych sercach.