Jesteś tutaj

Last Minute

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 242

Zbuntowany anioł

0

Kwarantanna kończy się w momencie, gdy wszyscy wyprowadzają się z willi do wynajętego domu. Rocky jest zachwycony, ponieważ odwiedzi Victorię w Paryżu. Socorro, Ramon, Chamuco i Gloria urządzają imprezę w dyskotece. Milagros jest zdziwiona prośbami publiczności.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 241

Zbuntowany anioł

0

Doktor obejmuje Mili i Ivo kwarantanną. Andrea jest zła na zaistniałą sytuację. Mili przesyła jej wiadomość. Ivo myśli, że kontroluje sytuację, jednak Mili ma dla niego niespodziankę.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 240

Zbuntowany anioł

0

Angelica zamyka Ivo i Mili w sypialni. Kiedy wychodzą, widzi ich Andrea. Vicky wybiera się do Paryża, Rocky jest w szoku. Ivo ma pomysł na to jak zdobyć serce Milagros.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 238

Zbuntowany anioł

0

Ivo nie przyjmuje przeprosin Milagros. Odchodzi. Milagros jest załamana, prosi Federico, by opowiedział jej o matce. Andrea jest zła ponieważ Ivo ją ignoruje. Fabrizio i Milagros dochodzą do porozumienia w sprawie ich związku. Ivo mówi Mili, że wie jak mogą zacząć wszystko od nowa.

Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł Zbuntowany anioł
Zbuntowany anioł odc. 239

Zbuntowany anioł

0

Mili mówi Ivo prawdę o swojej amnezji. Angelica jest zmartwiona o związek Ivo i Milagros. Mili i jej przyjaciele wyprawiają imprezę urodzinową z okazji ojca Manuela.

Ptaki do nieba Przypadki Cezarego P.  Ptaki do nieba
Przypadki Cezarego P. odc. 5, Ptaki do nieba

Ptaki do nieba

0

Cezary P. otrzymuje kolejną szansę powrotu na szczyt. Tym razem staje przed nim nieoczekiwana szansa - ma zostać twarzą kampanii pewnego leku. W trakcie kręcenia reklamy Cezary P. otrzymuje telefon od żony Pana Materaca z informacją, iż została wdową. Cezary P. postanawia nagle przerwać karierę i zostać utrzymankiem. Niestety, reklama leku pojawiła się już we wszystkich możliwych mediach, co mocno nadwyrężyło wizerunek Cezarego P…

Pan Materac Przypadki Cezarego P.  Pan Materac
Przypadki Cezarego P. odc. 4, Pan Materac

Pan Materac

3

Cezary P. nie ustaje w poszukiwaniu nowych ról, umożliwiających mu powrót na szczyt. Tym razem trafiła mu się prawdziwa perełka! Otrzymuje propozycję reklamowania materacy za naprawdę duże pieniądze. Właściciel firmy nie jest tym zachwycony ale Cezary P. ma poparcie u jego żony. Jedyne co musi zrobić to stawić się na czas i dobrze zaprezentować podczas spotkania ze swoja szefową, Panem Materacem i jego żoną.

Początek Przypadki Cezarego P.  Początek
Przypadki Cezarego P. odc. 1, Początek

Początek

4.714285

Cezary P. stracił milion złotych w klubie go-go. Jest w poważnych tarapatach. Komornik zajął jego mieszkanie i wszystkie oszczędności, a szefowa agencji aktorskiej nie chce mieć z nim nic wspólnego. Z opresji ratuje go agent - Łukasz, który oferuje mu swoje nieużywane, stare, brudne, praskie mieszkanie. Cezary P. poznaje tam piękna sąsiadkę i jej nieznośnego synka. W życiu aktora zaczyna się nowy etap.

Wśród Indian Przypadki Cezarego P.  Wśród Indian
Przypadki Cezarego P. odc. 2, Wśród Indian

Wśród Indian

3.5

Znana reżyserka szuka obsady do swojego nowego filmu. To szansa dla Cezarego P., aby wrócić na szczyt. Reżyserka nie chce jednak, by zagrał w jej filmie. Cezary P. zrobi wszystko co w swojej mocy, by stało się inaczej. Spróbują mu w tym pomóc nowo poznani sąsiedzi – miejscowe pijaczki o złotych sercach.